Indywidualny import z Chin

Realizujemy zamówienia hurtowe poprzez profesjonalną obsługę w Chinach. Jest to złożony proces dlatego w kilku punktach postaramy się odpowiedzieć na najczęstsze pytania.


1. Na czym polega indywidualny import?

Jest to proces, w którym klient za naszym pośrednictwem zleca własne zamówienie produktów, którymi jest zainteresowany.


2. Jakie ilości mogę zamówić?

Każdy produkt ma swoje minimum ilości, które trzeba zamówić, natomiast nie ma limitów, ustalimy każdą ilość.


3. Czy długo muszę czekać na realizację zamówienia?

Nasz agent w Chinach, z którym współpracujemy jest profesjonalistą i zdaje sobie sprawę, że zależy Państwu na jak najszybszej wycenie. Wszystko zależy jak skomplikowane jest zamówienie i jak dużo szczegółów trzeba ustalić. Po potwierdzeniu wyceny i zaksięgowanej wpłaty zaliczki w wysokości 30% zamówienie idzie do realizacji. Zamówienie transportem morskim płynie zwykle do 60dni. Proszę wziąć pod uwagę, że nie jesteśmy w stanie wpłynąć na losowe sytuacje, opóźniające transport.


4. Czy muszę być importerem, by złożyć zamówienie?

Nie musisz, my jako importer załatwimy wszystko za Ciebie.


5. Ile prowizji pobieracie?

Jest to pytanie retoryczne zważając na to, że przy naszych cenach zarabiają Państwo dużo więcej. Zazwyczaj jest to dosłownie kilka procent.


6. Jakie są finalne koszty?

W cenie zamówienia jest już wliczony transport do naszego magazynu oraz wszystkie niezbędne dokumenty, więc nie musisz się niczym martwić. Gdy towar jest już u nas na magazynie wystawiamy Polską fakturę z cenami netto oraz brutto.


7. Czy jest możliwy branding?

Jesteśmy w stanie zlecić brand z własnym logo/marką/adresem firmy itp. Przy takim zleceniu minimalna ilość zamówienia wzrasta. Możliwe jest również umieszczenie własnej nazwy firmy na naklejce importowej.


8. Co w przypadku zatrzymania towaru podczas odprawy celnej?

Jako bezpośredni importer ponosimy wszelką odpowiedzialność za przewożony towar, więc nie musisz mieć żadnych obaw. Cała dokumentacja związana z odprawą jest na naszej głowie.


9. Czy wszystko mogę importować?

Ze względu na procedury nie jesteśmy w stanie sprowadzić wszystkiego. Do niektórych artkułów potrzebna jest szeroka dokumentacja, która podlega szczegółowej kontroli.

Nie sprowadzamy:

  • produktów zasilanych,
  • żywności,
  • leków,
  • surowców,
  • kosmetyków,
  • produktów ze znanym logiem/podróbek,
  • maszyn,
  • chemikaliów,
  • narkotyków i pochodnych,
  • pojazdów.

10. Jak zacząć współpracę?

W celu rozpoczęcia współpracy prosimy o przesłanie zdjęć wraz z wymiarami, nazwą artkułu oraz ilość, którą są Państwo zainteresowani na adres mailowy: quatro4zl@quatro4zl.pl.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Szczegóły w dokumencie Polityka prywatności (RODO)